O spoločnosti

LB Plast s.r.o. – recyklácia PVCu

Patríme k najväčším slovenským firmám v oblasti zberu odpadov tvrdeného PVCu a ich následného spracovania na prvotriedny materiál: PVCu drť alebo PVCu regranulát.

Špecializujeme sa na manažment a recykláciu priemyselného tvrdeného PVCu odpadu od roku 2009.

LB Plast s.r.o. je lídrom v spracovaní okenných PVCu profilov, odrezkov z plastových okien a starých demontovaných plastových okien na prvotriednu drvinu, ktorá je vhodná na opätovné použitie vo výrobnom procese pri výrobe PVCu výrobkov.

LB Plast s.r.o. neustále investuje do najnovších a modernejších technológií spracovania PVCu odpadu. Realizujeme vývoj vlastných technológií na spracovanie PVCu prachu a PVCu pilín.

Vykupujeme akékoľvek priemyselné odpady tvrdeného PVCu a zabezpečujeme ich odvoz vlastnou prepravou.

Pre požiadavky zákazníka LB Plast s.r.o., ako doplnkovú službu zabezpečuje predaj PVCu granulátov a regranulátov.

Okrem PVCu drte je našim ďalším recyklovaným produktom PVCu prach.

Vyrábame a predávame PVCu podkladové okenné profily, káblové žľaby, ľahké univerzálne rúrky (husie krky) a extrudujeme výrobky na zákazku podľa požiadaviek klienta.

Uskutočňujeme vývoj vlastných PVCu produktov napr. bezúdržbový PVC obkladový profil tzv. LB Profil.

Pre svoju podnikateľskú činnosť máme riadne získané súhlasy a povolenia spĺňajúce príslušné zákonné normy a normy Európskej únie.

 

For English speaking business representative of LB Plast Company do not hesitate to contact Mrs Darina Lencova,

mob.: +421 902 713 134 email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. and for United Kingdom market Mr Marian Kristof, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

Recyklácia PVC - LB Plast s.r.o., Brehy 459, 968 01 Nová Baňa - Copyright © 2014 - 2023 LB Plast s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarekR. Produced By umaa.

Search