Výroba PVC produktov extrudovaním

LB Plast s.r.o. sa nezaoberá len výkupom PVCu odpadu a jeho recykláciou, ale na trh dodáva aj kvalitné extrudované PVCu výrobky z granulátov PVCu alebo recyklovaných PVCu drtí.

Výhody PVCu a produktov extrudovaných z PVCu:

  • farebná stálosť aj pri extrémnom slnečnom žiarení
  • v lete znesie extrémne teplo
  • biologicky sa nerozkladá
  • zachováva tvar pri bežných teplotách
  • veľmi ľahký materiál na manipuláciu a prepravu
  • vydrží silné nárazy
  • odoláva poveternostným vplyvom

Zákazníkom dodávame tieto produkty:

Podkladové profily pre okenné profily majú vylepšené tepelnoizolačné vlastnosti niekoľkokomorovým prevedením, tesnením z mäkčeného PVC a disponujú úchytom na parapetu. Naše podkladové profily sú hrubostenné odolné voči praskaniu a väčšej záťaži.

Elektroinštalačné káblové žľaby slúžia na rýchle riešenie rozvodov elektrických inštalácií a telekomunikačných liniek. Naše káblové žľaby sú určené pre stredné mechanické zaťaženie.

PVC rúrky LRU sú ohybné elektroinštalačné rúrky z tvrdeného PVC na ľahké mechanické zaťaženie, odolné voči plameňu a samozhášavé.

Rúrky PRV a PRL sú univerzálne pevné ochranné rúrky pre nízke a stredné mechanické zaťaženie vhodné pre uloženie na povrch alebo pod omietku.

Rohové lišty z PVC prekrývajú nerovnosti na podlahe, schodoch, stene a strope pri omietaní interiérov.

Profil pre odvetrané fasády a obkladový profil pre interiér a exteriér: LB Profily dodávame v širokej palete farieb, ktoré imitujú rôzne druhy dreva. Bezúdržbový obkladový LB Profil je vyrobený z PVC a plne certifikovaný podľa európskych noriem.

 

Na objednávku sme schopní zabezpečiť výrobu PVC výrobkov extrudovaním podľa požiadavky zákazníka.
Zákazníkom LB Plast s.r.o. poskytujeme ako doplnkovú službu predaj granulátov PVC.

Pre bližšie informácie kontaktujte prosím Ing. Darina Lenčová, mobil: +421 902 713 134, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Recyklácia PVC - LB Plast s.r.o., Brehy 459, 968 01 Nová Baňa - Copyright © 2014 - 2023 LB Plast s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarekR. Produced By umaa.

Search