LB Plast s.r.o. - stredisko pre recykláciu starých plastových PVCu okien

Odovzdajte staré plastové okná na zberných miestach LB Plast s.r.o.

LB Plast s.r.o. je tím odborníkov na recykláciu všetkých produktov z materiálu PVCu. Recyklujeme a zhodnocujeme plastový odpad vo veľkom priemyselnom meradle ako priemyselný odpad vznikajúci pri výrobe, ktorý nemá potenciál pre ďalšie použitie, ale takisto zberáme staré plastové okná z bežných rekonštrukcií v domácnostiach. LB Plast s.r.o. je celoslovenské „stredisko“ (PVCu hub) pre recykláciu starých plastových okien.

Máme kapacity a vybudované logistické zázemie pre zber starých plastových PVCu okien po celom Slovensku.

Žiadne plastové okno nesmie skončiť na skládke, preto mu dajte šancu na ďalšie spracovanie na použiteľný recyklát.

STARÉ PLASTOVÉ OKNÁ Z PVCu NIE JE POVOLENÉ SKLÁDKOVAŤ.

LB Plast s.r.o. má kapacity na spracovanie stoviek ton starých plastových PVCu okien, dverí a odrezkov PVCu mesačne. Pokiaľ nepotrebný PVCu materiál (staré plastové okná, odrezky) donesiete k nám na centrálu firmy, tak ho môžete bezplatne odovzdať.

Poskytujeme certifikát, že váš PVCu odpad bol plne zrecyklovaný.

Nezapĺňajte skládky odpadu, neznečisťujte životné prostredie, keď môžete dať plastom odovzdaním starých plastových okien a dverí šancu na recykláciu a opätovné použitie.

Žiadne množstvo starých okien a dverí nie je tak malé, aby sa nedalo zrecyklovať!

PVCu vhodné na recykláciu (staré plastové okná a odrezky)

 

 

Prečo recyklovať PVCu staré plastové okná

Staré rámy z plastových okien a dverí môžu byť recyklované až 18krát. Na priemernom dome sa predpokladá výmena plastových okien každých 15-20 rokov. To je životnosť okolo 300-360 rokov. Z tohto dôvodu je recyklácia PVCu materiálov dôležitá a nutná.

V LB Plast s.r.o. sme vytvorili systém zberu PVCu odpadu a znižujeme objem plastov, ktoré smerujú každoročne na skládky. Zberáme PVCu odpad z plastových okien a dverí od montážnych firiem. Takýmto spôsobom sme ušetrili firmám a investorom stavieb tisícky eur za skládkovanie plastov a stavebného odpadu.

Odvezením PVCu profilov zo starých plastových okien a dverí na naše zberné miesta prispievate k cirkulárnej ekonomike a znižujete zaťaženie životného prostredia a chránite prírodné zdroje.

Montážnici a montážne firmy – máte pravidelne staré použité PVCu okná a dvere z domácich a komerčných rekonštrukcií na vyhodenie? Správajte sa ekologicky. Doneste ich k nám a my ich od vás odoberieme na viac než dvadsiatich zberných miestach po celom Slovensku.

Pre väčšie projekty likvidácie starých plastových PVCu okien volajte Zuzana Hrmová: +421 902 713 134,  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Recyklácia PVC - LB Plast s.r.o., Brehy 459, 968 01 Nová Baňa - Copyright © 2014 - 2023 LB Plast s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarekR. Produced By umaa.

Search